wtorek, 24 września 2013
Jakisczas temu zapowiedziałem mały dodatek do Neuroshimy, miał tam się znaleźć nowy kolor i kilka reguł.
Oto i ON.
Wersja 1.0.
Mam nadzieję, że wam się spodoba i będziecie z niego chętnie korzystali, co bowiem dokładnie znajdziecie w owym dodatku?

-Nowy kolor - Żelazo
-Nowa profesja - Psionik
-Sztuczki dla Psioników
-Nowe reguły walki wręcz
-Nowe bronie do walki na dystans jak łuki i kusze
-Możliwość wprowadzenia modyfikacji do broni ręcznych
-Opis przykładowej walki na arenie oraz nowe punkty areny za które można kupować sławę, ale nowych znajomych

Mam głęboka nadzieję, że spodoba wam się ten pomysł, w razie pytań proszę pisać do mnie.
Krótki opis koloru...

KOLOR - ŻELAZO
Kiedy wszystko się rozsypało, w pioruny poszła cała technologia i sposoby wytwarzania, coca-coli, marsów i 3bitów, to by tak nie bolało, jak rozwalone bazy wojskowe i ogólny brak broni palnej i amunicji, a czymś trzeba się bronić prawda? Ludzie cofnęli się do średniowiecza i chwycili za gazrurkę by się trochę ponapieprzać, a co najważniejsze, nauczyli się takim prętem posługiwać. Po co wydawać tonę gambli na broń palną i amunicję, która może się zacinać, jak można  zrobić prosty miecz, podłączyć do niego mały akumulatorek i mamy broń z Star Warsów? Wspominałem, że trochę się ludziom nudzi? No i znaleźli sposób na to, walki na arenach mówię Ci, nie ma miasteczka bez areny gdzie toczą się zażarte boje, moloch nas nie wytępi, nie ma takiej potrzeby, skoro legalnie sami mordujemy się dla zabawy? Koniec absurdów? Nie. Powstała jakaś wielka Gildia, wyznawców Czerwonego Słońca, którzy powołali inkwizycję, która ma na celu „Odbudowanie Świata”.

Kumasz? Banda gości w habitach chce zaprowadzić porządek i rozwalić molocha, super.W wielu wioskach mają swojego przedstawiciela, inkwizytora, który „nie ma nic wspólnego z polytyką” czyli wpieprza się wszędzie i chce wszystkim kontrolować, mówię o tym, bo naprawdę, to zaczyna być plagą, ruszają w pielgrzymki, od miasta do miasta i nawracają ludzi, coś pięknego.

Zaraziłem? To dobrze - resztę znajdziecie w pliku PDF.
do pobrania.

 lub na stronie na blogu, gdzie link znajduje się w głównym menu po prwej stronie.

Muszę się przyznać, że cały miniDodatek ma charakter eksperymentalny, proszę wytykać mi wszystkie błędy, pisząc w komentarzach lub na e-mailu.
- Jeśli pomysł i projekt się spodoba, przygotuję obszerniejszy dodatek, i rozszerzę wizję zawartą w tych regułach.

0 komentarze: