piątek, 18 października 2013

Profesje 5 - Neuroshima

Inżynier
„ Zbychu, wyżej to! WYŻEJ NO! ”


Wiesz co? Takich ludzi jak Ty, z takim fachem, dziś nam potrzeba!
       Każda osoba, która rozumie co się dziś dzieje i wie jak to wszystko do kupy postawić z powrotem, jest na wagę złota. Słuchaj, nie interesuje mnie, skąd masz taką wiedzę, kto Ci to powiedział. Bierz ludzi, zwołuj, kieruj nimi i odbuduj nasz kraj. To jest twoja praca, twoje powołanie tak naprawdę, w dzisiejszych czasach, mogę tak to nazwać. Darzę ciebie szacunkiem i innych przedstawicieli twojej profesji, wiem co potraficie zrobić. Przyjedziecie do wioski a po dwóch dniach jest tam forteca nie do zdobycia. Myślę, że większość z was jest z NY, czy mam rację? To jest ta szkoła, przetrwanie, odbudowa, zero jakiś złudzeń tylko praca. Słuchaj, koniec gadki, w nocy mogą przyjść mutki a nie jest gotowa palisada przyjacielu, idziemy walczyć o lepsze jutro.Cechy (wybierz jedną z nich):
Forteca w wiosce
Ten zmysł, jest rozwinięciem twoich talentów, które złapałeś będąc w NY, dlatego jeśli bierzesz tę cechę musisz mieć pochodzenie z Nowego Yorku.
Słuchaj, kiedy wchodzisz do wioski, możesz ją zamienić w fortecę przez którą nie przebije się żaden mutek. Mało tego, ludność zamieszkująca powinna być Tobie za to bardzo wdzięczna. Darmowa wyżerka, nocleg, jakieś ukłony ze strony straży, mały poczęstunek, rozumiesz?

DaVinczy
Widzę, że kumasz coś z tych kresek Potrafisz rozczytać wszelkie plany, mapy, projekty, szkice i po zdaniu trudnego testu sprytu, będziesz wiedział, do czego one są i jak je wykonać.

Do jutra to ma być skończone!
Niektórzy rodzą się przywódcami i potrafią zorganizować całą bandę debili i zmobilizować ich do pracy. Kiedy organizujesz jakąś pracę i kierujesz ludźmi dodajesz 4 do charakteru na czas testów.


Łowczy
„Widzisz, to mój talizman, biały róg jednorożca. ”


Lubisz nosić przy sobie fajne rzeczy, rozumiem, trofea ze zwierzyny, te klimaty? Znaczy  Pan Łowczy?
       Wszyscy bawią się strzelbami, a Ty, łukami. Wszyscy bawią się karabinami, ty kuszą, i wreszcie, wszyscy rzucają granatami, a ty strzelasz z procy. Kumasz? Chodzisz po krzakach, czaisz się na swoje ofiary i po cichu zdejmujesz cele, ładując miedzy oczy lub oko  jeśli jedno tylko jest  strzałę. Fajna zabawa, nie ma dużych uszkodzeń, bo jak strzelisz taką dwururką, dużo tego mięcha nie ma prawda? To były fakty, porozmawiajmy o mitach, czy to prawda, że niektórzy łowczy, potrafią telepatycznie porozumieć się z zwierzętami, lub potrafią je jakoś wyczuć? Milczysz. Wiesz, może masz racje, pewnych rzeczy lepiej nie wyjaśniać i zostawić je w spokoju. Napijmy się bracie.
        Cechy (wybierz jedną z nich):
Po cichu
Masz specjalne podejście do zwierzyny, za każdym razem kiedy skradasz się do swojej ofiary, twój poziom trudności jest o poziom niższy.

Drapieżnik
Zwierzynę znajdziesz praktycznie wszędzie, a to znaczy, że możesz znaleźć żarcie praktycznie wszędzie, rozumiesz powagę sytuacji? Twoje testy polowania w terenie są o dwa poziomy niższe!

Szósty Zmysł
Mity? Raczej nie. To tylko nie dopowiedzenie. Istotnie  potrafisz wyczuć zwierzynę, zabić i zjeść  wiesz co jest najciekawsze? Możesz się z nimi kontaktować niewerbalnie, jak nie wiem? Ale dziwnym trafem, rozumiesz czasem co niektóre zwierzaki chciałby powiedzieć. Jedna informacja, nie wiem czemu, ale ludzie którzy są wyczuleni na mutanty, mogą na Ciebie reagować, jeśli wiesz o czym mówię. Nie, nie pytaj mnie czy jesteś człowiekiem, dla mnie jesteś Łowczym.


Pilot
„ Po wojnie, wszystko spadło, ale ja nadal cofam się w przeszłość i przypominam sobie czas, kiedy mogłem po prostu latać ”


Piękny jest naprawdę, podoba mi się, szkoda, że już nigdzie nie spotkasz latającej maszyny, pokaż no jeszcze raz zdjęcie.
       Nie wiem czy to prawda, ale być może, na posterunku mają jakieś śmigło na chodzie, co? Myślę, że tam by się dla ciebie robota znalazła najszybciej, tutaj absolutnie ludzie ciebie nie docenią.
Cechy (wybierz jedną z nich):
Pilot śmigłowca
Przed wojną wyszkolili Cię w obsłudze helikopterów, i teraz dostajesz umiejętność pilotowania śmigłowców na poziomie 4.

Własny szybowiecNie.Mam.Bladego.Pojęcia.Jak.Ty.To.
Zrobiłeś? Zaczynasz grę z małym szybowcem, jest tam miejsce dla jednego pasażera.

0 komentarze: