środa, 30 kwietnia 2014

Hello WORLD!
Lub raczej.
HALLO WELT? ( Popis translatora, yeah)

Jednak całe tłumaczenie scenariusza ŁOWCY, zawdzięczamy Hoboldowi. Mam ogromną przyjemność podzielić się z wami ową informacją. Scenariusz wędruje dziś za granicami, muszę powiedzieć, że dla mnie, to rzecz niesłychana i strasznie motywująca.
Trzeba przyznać, że tekst dostałem już jakiś czas temu, tylko nie mogłem się zabrać za przerobienie scenariusza, ale oto w końcu jest. Liczę na dalszą współpracę a wam podaję linka do bloga Hobolda.

www.brettspielbox.dePrzy okazji chciałbym zapowiedzieć kilka rzeczy ;)

1. Poprawioną wersję Łowców z nową szatą graficzną.
2. 4 karty postaci, przyrodnika, doktora, legendarnego INDIANA JONES oraz poprawioną wersję Kapitana. Naukowiec zostanie usunięty z bazy kart postaci.
3. Nowy scenariusz inspirowany Igrzyskami Śmierci. Bohaterowie znajdą się na wyspie a ich poczynania są stale nagrywane w telewizji.. Główny aspekt? Przetrwać 12 rund podczas których... bardzo wiele się dzieje.
Ma to być początek, uwaga - Kampanii...
 4. Kolejny scenariusz, który będzie wymagał dodrukowania kilka elementów (znaczniki oraz karty). Nad nim będę pracował najdłużej gdyż zasady w nim nie są tak proste jak to widzieliście w poprzednich scenariuszach. Ma to być skomplikowany, rozbudowany scenariusz w którego gra ma zająć trochę więcej czasu niż zwykle. Takie są założenia. Czy się uda? Trzymajcie kciuki :)

Jeśli oczywiście wszystko wypali według planów, doczekamy się również tłumaczeń na co gorąco liczę ;)

0 komentarze: