niedziela, 14 grudnia 2014

Przed wami luźny tekst zachęcający do poprowadzenia sesji Neuroshimy w Postapokaliptycznej Polsce... Znajdziemy tutaj kilka pomysłów na lokacje i wskazówki co mogłoby stać się z w naszym kraju po wojnie atomowej i co by się stało gdyby moloch swoją stalową dupę przytargał na granicę z Niemcami.


Interesująca mapa prawda?

http://pl.old-town.wikia.com/wiki/Plik:Mapa_post-apo.jpg

Wojna tutaj nie tylko toczy się z molochem i mutantami ale i z zaciekle walczącymi Rosjanami.Wydmy w Łebie przybrały ogromnych rozmiarów, puszcza Białowieska stała się kolejną Neodżunglą, na północy kraju przy granicach z ruskimi utworzyła się wielka lodowa pustynia. W górach klimat zmienił się nie do poznania z chłodnego i śnieżnego Zakopanego zostały gorące ruiny, matka natura ujawniła nam sekrety gór w których czaiło się wiele wulkanów. Na Śląsku życie na powierzchni nie istnieje, tam zostało zniszczone wszystko co widziało światło słoneczne przez gorące pyły wulkaniczne i bomby rusków. Teraz ludzie boją się wychodzić z kopalń, które zostały znacząco rozbudowane od roku 2014. Teraz to ogromny kompleks podziemnych skupisk ludzi. Warszawa wznosiła się przed wojną ku niebu, ogromne wieżowce piętrzyły się ponad chmurami, tuż przed wojną miasto zyskało miano Miasta Drapaczy Chmur. Dziś to ogromne ruiny, które są podzielone przez ugrupowania dawnych politycznych partii. Niemcy zostały starte z powierzchni ziemi a jej lądy zastąpiły maszyny molocha, który swoją ekspansję zaczął już od Stanów Zjednoczonych. Trójmiasto ongiś prosperowało znakomicie wszakże miało otrzymać status Stolicy Polski. Jednak zostały tam zrzucone bomby przez Rosjan co doprowadziło do katastrofy atomowej, to tam jest największe skażenie i poziom promieniowania. Zapytasz zapewne co się stało z Wisłą? Nasza Polska rzeka pozostawiła po sobie ogromne koryto z różnorodnymi skarbami, które były pogrzebane w niej przez minione wieki.

            Jak widzisz trochę się zmieniło odkąd byłeś tu ostatni raz co? Rozumiem, byłeś w Zasranych Stanach potem wróciłeś do Polski myśląc, że znajdziesz raj w którym możesz spokojnie zamieszkać? Muszę cię obudzić stary. Witamy w Upadłej Rzeczypospolitej! Panuje tutaj głód, smród i anarchia, jebany cyborg z zachodu przywalił stalowymi blachami całe Niemcy i bardzo dobrze chuj im w dupe ale niedługo przywali też i nas. Na domiar złego mamy rusków i ukraińców na karku, którzy z drugiej strony ładują w nas ile idzie. To my jesteśmy w kolejce do odstrzału przez molocha nie Rosjanie oni mają się tam w miarę dobrze choć też ich pustkowia zostały zamienione w radioaktywną pustynie przez bomby nazistów i anglików. Chciałbyś wiedzieć co się dzieje w Azji? Nie mam pojęcia. Tak powiem i nie dociekaj bo się nie dowiesz, zrozumieliśmy się? Przejdźmy więc do rzeczy. Chcesz przetrwać a może nawet do czegoś dojść w Upadłej Rzeczypospolitej. No może. W końcu masz w sobie słowiańską krew co bracie? Jednak aby to zrobić musisz zapomnieć o wszystkim czego nauczyłeś się w Stanach. Tamto to jedno a tu jest drugie. Umówmy się, że tam byłeś na wakacjach a teraz możesz czuć się jak podjazdowy na stacji, który wraca z urlopu w samą śnieżycę do pojebanego szefa za marne tysiąc dwieście złotych miesięcznie. Miło co? 

Nie jesteś gotowy?

 Masz jakieś klapki na oczach i mówisz „och nie tutaj kiedyś było inaczej ej” dodajesz „powinno tu być coś innego!” najpierw, kurwa zrób coś ze sobą więc na początek załóż postać i skończ pierdolić od rzeczy. Kraj, który znałeś jako mały chłopiec nie istnieje a przez lata pobytu w Stanach nie masz pojęcia jakim pięknym państwem była Polska, jaką potęgą europejską mogła się stać lada dzień. 

Teraz nam to zabrali tośmy się wkurwili to chyba jasne? Mieliśmy Hitlera i Stalina gdzieś tam nawet był jakiś Musolini, kojarzysz ich z lekcji historii zapewne. Podobno zgotowali oni piekło a ja myślę, że to był spacer w słoneczny dzień w porównaniu z tym co dziś się tu wyrabia. Pamiętasz rozbiory, okupację? Dziś mamy tutaj coś podobnego na granicy rosyjskiej i ukraińskiej. Od czasu, kiedy jakiś psychopata wszedł na Krym ta ekspansja czerwonych dążyła do naszych granic a dziś musimy walczyć o to by nie ruszyła dalej. Gdyby nie to, że ten kraj jest państwem patryiotów to już dawno byśmy żarli glebę.6 komentarze:

Nuke_Franky pisze...

Hontoni Hontoni? Moloch? Na Niemcach? I co powiecie może jeszcze że ludzie radośnie strzelają sobie z kałaszy, glocków, berettów oraz rzucają granatami? Wątpie aby moloch rozpoczął wojnę na dwa fronty. Jak już to te włąsnie ruskie by wszytko rozdupczyli. Najpierw ogromną wojną atomową a potem resztkami wojska by atakowały niedobitki polaków. Jeśli mamy ten 2055 to nie ma szans aby moloch zaczął ekspansje na Europe. A poza tym po co? Ameryka to wysyp tajnych baz, wyrzutni rakiet między-kontynentalnych (polecam dokument maksa kolonka na ten temat) oraz ogromu fabryk z maszynami mniej, lub bardziej bojowymi. W Europie chyba tylko CERN mógłby go zaciekawić albo ruskie bazy i laboratoria (o ile takie istnieją). Jednak moja koncepcja może się różnić od autora.
Tak czy inaczej szacunek że się chciało.

Anonimowy pisze...

Bzdurne.

Wojciech Wons pisze...

według mnie cel istnienia tej wielkiej maszyny jest jedny - zniszczenie ludzi. :) Dlatego swoją ekspansję rozpoczął na Europę.

Anonimowy pisze...

Moloch wszędzie... dlaczego nie jakiś europejski superkomputer z WB/Francji, który walczy z Molochem o dominację nad światem? To by wyjaśniło dlaczego Moloch jeszcze nie pokonał ludzi w ZSA.

Białowieska Neodżungla, a zaraz koło niej lodowa pustynia to raczej niewypał. Polak by nie ogarnął roślinności? Toż to pewnie bimber z tego można pędzić.


Zresztą... Moloch to nowoczesny sprzęt, w Polsce miałby problemy :D Im dalej na wschód tym gorzej dla niego.

Nuke_Franky pisze...

Uważasz że moloch po analizie niezliczonych przykładów ludzkiej Historii gdzie walka na dwóch frontach kończyła się klęską, ochoczo przystąpił do inwazji na europe? A nawet jeśli to jak? Wziął zapakował "trochę kolonistów" i kopyrtnał się przecz ocean atlantycki gdzie oczywiście: https://www.youtube.com/watch?v=Aj7H6UGAnHA ale gdybyś dokładnie przeanalizował storyline Neuroshimy to byś wiedział że moloch tyle co chce przestrzeni do życia. Na ten przykład ludzie. Ludzie wycinają lasy i budują osiedla - zabijają sarenki i wilki. Ludzie łapią wilki i rozmnażają w niewoli, czasem wypuszczają na wolność, czasem mieszają lub nawet próbują oswoić wilka. Wilk gryzie,warczy, a nawet atakuje ale na dłuższą metę to nic. Lepszym porównaniem jest moloch jako człowiek a człowiek jako cała przyroda. Nienawidzimy molocha dlatego że jesteśmy tak bardzo podobni.

Wojciech Wons pisze...

Jeśli chodzi o Stany... to skąd mamy pewność, że Moloch już nie zajął ich w całości? A teraz potrzebuje jak to powiedziałeś "przestrzeni życiowej" i zapakował kilku kolonistów i poleciał na Europę?

Czekaj, wiem co powiesz.
Moloch patrząc na jego rozwój to po zniszczeniu Stanów powinien być "koks" i byłby w stanie 1 dzień zająć Europę.

I tak można się bawić bez końca.
Wniosek?
Wyżej zamieszczony post to nie gotowy seeting. Tylko ma inspirować to lajtowych sesji w Polsce, jeśli nie - może być odstawiony, zmiętolony i wyrzucony do kosza. Dużo czasu mi nie zajęło ani napisanie tego ani wymyślenie(razem jakieś 20min) szkody nie będzie.
Pozdrawiam.