poniedziałek, 25 kwietnia 2016

FGM: Agenci - Fabularna Gra Mailowa

Witajcie!

Mam małą niespodziankę dla was. Projekt, który został ukończony. Oddaję go w wasze ręce, do testów, oceny i komentarzy. Oczywiście, zaraz was zachęcę do pobrania podręcznika....

Otóż : FGM to skrót od "Fabularna Gra Mailowa", polega ona na wymianie maili z innymi osobami w grze za pomocą fikcyjnych kont.

W "Agentach" gracz wciela się w "tajniaka" z niezależnej organizacji, który współpracując z innymi kolegami i rozwiązuje nawet poważne sprawy, międzynarodowej wagi. Gracz musi użyć swoich szarych komórek gdyż nikt tu za niego tej opowieści pisał nie będzie (Rola klasycznego MG została tu wykluczona).  Jednak najfajniejszą rzeczą będzie tworzenie nowych plików i załączników do prowadzonych spraw, które zamienią zwykły pisany tekst w poważny raport... O tym, że mieszanie faktów ze świata realnego i tworzeniu nowych spiskowych nawet absurdalnych teorii jest "fajowskie" nie będę w ogóle mówił. Polecam zajrzeć do pierwszych stron podręcznika by zapoznać się choć z podstawową mechaniką. Uwierzcie mi na słowo, spodoba się wam to i będziecie chcieli zagrać.

KLIKNIJ BY POBRAĆ!

0 komentarze: