poniedziałek, 13 czerwca 2016

Po G - Conie 2016 w Starogardzie Gdańskim

Witajcie!

Ostatnio we wspaniałych nastrojach wróciliśmy ostatnio z G - Conu ze Starogardu. Musimy przyznać się najpierw do jednej rzeczy. Z powodów losowych czynników, tak zwanych pierwiastków chaosu, myśleliśmy, że coś może złego się stać na konwencie i po prostu może nie wypalić.

A jakże cieszymy się, iż to były płonne obawy.
Program się jak najbardziej udał.

Nasza ekipa pojawiła się około godziny 9 - czyli chwilę przed otwarciem bramek.
Organizatorzy dobrze krótko po tym zajęli się nami i po chwili otrzymaliśmy miejsce, gdzie mogliśmy się rozłożyć z naszymi gadżetami.
Wszystko oczywiście poszło sprawnie i gładko. Kiedy tylko ludzie zaczęli się zbierać, było tylko lepiej. Nasze gry zostały przetestowane przez publiczność z czego jestem na prawdę bardzo zadowolony. Cóż - połowy z tych projektów nie ma u nas na blogu ale ludzie mogli zobaczyć na żywo iż nadal pracujemy - myślę, że każdy może to potwierdzić.

Na szczęście pomiędzy operowaniem przy stanowisku każdy z nas mógł się przejść po wszystkich atrakcjach konwentu i zobaczyć coś, wylicytować coś, kupić coś, poznać nowych ludzi. Atmosfera była cały czas luzacka i miła a to chyba najważniejsze na tego typu eventach.


Tutaj znajdziecie zdjęcia z konwentu.

KLIKNIJ I ZOBACZ


Oczywiście! To nie koniec materiałów z tego eventu. Mamy jeszcze dla was parę nowinek, projektów oraz prezentacji. Wszystko ukażę się niebawem. Tymczasem, trzymajcie się!

0 komentarze: