Witajcie. Mówią mi Wojciech.

Jestem pasjonatem gier fabularnych, karcianych i planszowych. Na blogu działam dopiero kilka miesięcy lecz był to bardzo intensywny czas rozwoju. Zaprojektowałem kilka scenariuszy do gry Robinson Crusoe autora Ignacego Trzewiczka. Nowe misje zostały przyjęte przez graczy z otwartymi rękoma. Na stronie wydawnictwa Portal możecie znaleźć mój najlepszy scenariusz w nowej szacie graficznej ŁOWCY.

Jestem autorem pojawiających się i zdobywających popularność artykułów z serii PLOTY MG w których prezentuję triki, sposoby i porady dotyc
zące prowadzenia sesji. Teksty te nie zawszę są i nie zawsze będą poprawnie politycznie, moralnie i kulturowo. Mogą zwracać uwagę na pewne aspekty, które jeszcze nie zostały poruszone na publicznym forum. Jednakże wszystko to podaję z przymrużeniem oka, ironią, umiarem i dobrym smakiem.


Zwą mnie Pawłem, a czasami Fiodorem.

Od zawsze uwielbiałem opowieści i sagi, poskutkowało to aktualną aktywnością w odtwórstwie historycznym w okresie wikińskich podbojów i chwały słowiańskich rodów, oraz własną twórczością ale o tym później.
Wiele godzin spędziłem grając w różne znamienite RPG. Moje serce zabiło dla dwóch tytułów, konkretnie jakich to już tajemnica lasu. Będę zawsze polecał ten rodzaj rozrywki, nie tylko na długie zimowe wieczory. Tak samo jak gry planszowe i karciane.

Ponadto na blogu, co jakiś czas, publikuję kolejne części opowiadania z mojego autorskiego świata OSEGORNU, według niektórych ciekawe i intrygujące. 
Piszę nieregularnie ze względu na studia, które zajmują sporo czasu.

-Slava-


Misja bloga jest bardzo prosta : planowanie i realizacja projektów, które są związane z grami fabularnymi, karcianymi i planszowymi. Chcemy zrzeszać i pomagać początkującym autorom opowiadań czy innych projektów, które są zamykane masowo w szufladach.
Jeśli masz pytania napisz do: 
  • Wojciecha  - muzyq2@gmail.com lub na numer gg(jest tam bardzo rzadko) 51574633
  • Pawła - fiodorrr90@gmail.com

Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje współpracy i realizacji projektów związanych z tematyką bloga.0 komentarze: